ArchiDoc vs KPMG

ArchiDoc
7 - 1
KPMG

ArchiDoc podejmował zespół KPMG w trzeciej kolejce rundy jesiennej 2 Ligi. Drużyny miały zgoła inną sytuację w tabeli, goście po dwóch porażkach liczyli na przełamanie, a gospodarze po dwóch zwycięstwach oczekiwali kontynuacji dobrej serii. Od początku meczu ArchiDoc atakował z większym zdecydowaniem, przyniosło im to gola już w 5 minucie, a chwilę potem prowadzili już 2:0. Taki wynik utrzymywał się dłuższy czas. Dopiero przed zakończeniem pierwszej połowy, zespoły ruszyły do ataku. Najpierw gospodarze strzelili kolejnego gola, a tuż po nich gościom udało się odpowiedzieć strzelając, jak się potem okazało bramkę honorową. Druga połowa była już mniej wyrównana. Drużyna ArchiDoc z łatwością przedostawała się w pole karne drużyny przeciwnej, co zaowocowało kolejnymi czterema bramkami i w ostatecznym rozrachunku pewnym zwycięstwem 7:1. Gospodarze wygrywają po raz trzeci z rzędu i dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu są liderem 2 Ligi.