MRW vs Express Heroes

MRW
2 - 7
Express Heroes

Realizują swój plan ekipy MRW i Express Heroes, jak na razie punktując w swoich meczach i nie inaczej wyobrażali sobie to spotkanie, ale tego dnia jedna strona zdecydowanie przeważała nad drugą. Pierwsza połowa całkowicie pod dyktando Express Heroes, po chyba bezbłędnych 20 minutach i gradzie goli. Pewnie w swoich głowach już zapewnili sobie zwycięstwo jeszcze przed przerwą wiedząc, że w takich warunkach odrobienie 4 bramek jest niesamowicie karkołomne. Później lepiej sprawowali się zawodnicy MRW, którzy odrobili dwie bramki ale tylko na tyle było ich stać tego wieczoru, bo znów do głosu doszli piłkarze Express Heroes. Z każdą kolejną minutą ich fantazja zbierała swoje plony i pewnie łatwiej niż myśleli zakończyli ten mecz rezultatem 7-2. Dla MRW zapaliła się żółta lampka, ale w perspektywie całego sezonu ten mecz może mimo wszystko znaczyć niewiele.