Wunderman Thompson Technology vs el12

Wunderman Thompson Technology
2 - 2
el12

Nieudany początek sezonu dla niektórych ekip może zaraz stać się przeszłością. Na to liczyły zespoły el12 i Wunderman Thompson Technology, które mierzyły się ze sobą w poszukiwaniu punktów i lepiej w pierwszej połowie wychodziło to zawodnikom el12. Schodzili na przerwę z prowadzeniem 2-0 i zasłużonym mindsetem zwycięscy, bo nie można było się do niczego przyczepić. Jednak nie bez powodu oba zespoły mają lekko pod górkę z zamykaniem spotkań, bo przygotowanie fizyczne i koncentracja wymaga dalszej pracy. Wunderman Thompson Technology w samej końcówce zaczął grać zgodnie z oczekiwaniami i narzucając swoje tempo spełniał założenia. Najpierw udało mu się zdobyć kontaktową bramkę, a zaraz potem szał opanował rezerwy Wunderman Thompson Technology, gdy wyrównali stan rywalizacji i dosłownie wyrwali swój punkcik do ligowej tabeli.