ArchiDoc vs Wunderman Thompson Technology

ArchiDoc
5 - 2
Wunderman Thompson Technology

Wunderman Thompson Technology podejmował ekipę ArchiDoc, która w odróżnieniu od swoich rywali wygrała swój mecz pierwszej kolejki. Mimo złych warunków atmosferycznych zawodnicy pozostawiali serce na boisku już w pierwszej połowie. Zespoły zmieniały się na prowadzeniu i w drugą połowę wchodziliśmy z remisem 2-2. Po przerwie więcej pomysłów na skuteczną grę mieli piłkarze ArchiDoc. Potrafili łatwo przedzierać się przez obronę przeciwników, dochodzić do sytuacji i pokonywać bramkarza Wunderman Thompson Technology. Efektem czego jest rezultat 5-2, który daje ArchiDoc drugie zwycięstwo w tym sezonie i napawa optymizmem tym bardziej, że z czasem wbrew logice zyskiwali na wytrzymałości fizycznej i świeżości.