15'
9Mateusz Majchrzak 15', 29'
10', 13', 33'
  10 7

Po dwóch kolejkach 1 Ligi zespół Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze podchodził do spotkania 3 kolejki z kompletem punktów, natomiast ich rywalom Tenneco Gliwice nie udało się zdobyć żadnego oczka. Starcie dwóch zespołów, które podchodziły do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Ekipa Soccer Barbeshop nie dość, że mogła cieszyć się z 6 punktów, to na dodatek imponowali formą strzelecką, zdobywając w 2 pierwszych meczach, aż 26 bramek, co trzeba przyznać robi ogromne wrażenie. Jednak świetny start drużyny z Zabrza, nie przestraszył niżej notowanych rywali. Po 15 minutach spotkania to faworyci dominowali na boisku prowadząc 4-1. Wydawało się, że wszystko idzie z godnie z zapowiedziami, lecz wtedy gracze Tenneco pokazali, że zamierzają powalczyć. Drużyna z Gliwic doprowadziła do wyniku 4-3, co mogło wydawać się sporym zaskoczeniem. Druga połowa jednak pokazała prawdziwy obraz sił obydwu drużyn na ten moment. Soccer Barbershop zdominowali rywali dokładając kolejnych sześć goli, a Tenneco było już stać tylko na strzelenie czwartej bramki w końcówce spotkania. Ostatnią bramkę spotkania strzelił tego dnia dużo lepiej prezentujący się zespół z Zabrza ustalając wynik na 10-4. Spotkanie odzwierciedliło sytuację panującą w tabeli 1 Ligi. Po trzech kolejkach Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze jest liderem i jednym z faworytów do awansu, natomiast Tenneco Gliwice pokazało, że pomimo słabego startu sezonu, nie należy ich absolutnie skreślać.