BMZ Poland vs Keywords Studios

BMZ Poland
3 - 2
Keywords Studios

Spotkanie pomiędzy BMZ Poland a Keywords Studios zapowiadało się jako starcie zespołów, które przed tygodniem, w drugiej kolejce rundy jesiennej 1 Ligi Sportowej Ligi Firm sięgnęły po zwycięstwa. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim poprzednim pojedynku pokonali ekipę Cooler Club aż 13:1, co było ich drugą wygraną z rzędu. Natomiast goście przed siedmioma dniami, zwyciężyli w starciu z drużyną Prestige w stosunku 5:3. Rywalizacja w tym meczu rozpoczęła się od wyrównanej gry z obu stron. Zarówno gospodarze jak i goście stwarzali sytuacje bramkowe, jednak przez dłuższy okres czasu piłka nie chciała wpaść do żadnej z bramek. Impast strzelecki dopiero w 19 minucie przełamał zawodnik BMZ Poland – Olaf Franke, tuż przed przerwą wyprowadzając swoją ekipę na prowadzenie. Wynik 1:0 utrzymał się już do końca pierwszej odsłony i przy zmianie stron to gospodarze mieli minimalną przewagę. W drugiej połowie spotkanie zdecydowanie bardziej się otworzyło. Już w 24 minucie Kamil Borawski trafił po raz drugi dla BMZ Poland, jednak już 120 sekund później Jaloliddin Solijonov zaliczył trafienie kontaktowe dla gości. W samej końcówce spotkania gospodarze podwyższyli prowadzenie na 3:1 i gdy wydawało się, że takim rezultatem zakończy się ta konfrontacja, w 40 minucie gracze Keywords Studios ponownie złapali kontakt z zespołem rywali. Jednak gościom zabrakło już czasu, aby doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie BMZ Poland pokonał Keywords Studios 3:2, wygrywając po raz trzeci w bieżącym sezonie.