Voestalpine vs Tenneco Gliwice

Voestalpine
5 - 1
DRiV Gliwice+

Mecz pomiędzy Voestalpine a Tenneco Gliwice zapowiadał się wyjątkowo interesująco. W pierwszej kolejce 1 Ligi oba zespoły nie wywalczyły kompletu punktów. Gospodarze bardzo dobrze weszli w mecz i już w 4 minucie strzelili gola na 1:0. Na tym się nie zatrzymali i do przerwy prowadzili 3:0. Fenomenalny występ zaliczył Marcin Golasz popisując się hat-trickiem. W drugiej połowie na bramki musieliśmy czekać trochę dłużej, drużyna Voestalpine potwierdziła swoją lepszą formę bramkami na 4 i 5:0. Gościom udało się jednak strzelić honorową bramkę w 35 minucie. Wynik spotkania na 5:1 ustalił Adam Śniatkowski. Gospodarze wygrywają po remisie w pierwszym meczu, dzięki czemu wskakują na 3 miejsce w tabeli 1 Ligi.