18', 19', 22', 24'
9Mateusz Majchrzak 11', 15', 38'
35', 37'
  13 11

Przed rozpoczęciem meczu pomiędzy Cooler Club a Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze trudno było wytypować faworyta tego meczu. Gospodarze zakończyli wiosenne rozgrywki 1 Ligi na piątym miejscu, zaś goście są nową drużyną w naszych rozgrywkach i ich forma pozostawała niewiadomą. Szybko okazało się jednak, że są świetnie przygotowani i w 11 minucie strzelili swoją pierwszą bramkę, na listę strzelców wpisał się Mateusz Majchrzak. Rozwiązało to worek z bramkami w tym meczu i zaraz przed końcem pierwszej połowy zespół z Zabrza wygrywał już 0:6. Tuż przed gwizdkiem sędziego zespołowi Cooler Club udało się zdobyć bramkę, jak się potem okazało była to bramka honorowa. Drugą część spotkania goście rozpoczęli z jeszcze większym animuszem i już po dwóch minutach gry podwyższyli prowadzenie po golu Mateusza Miski, który dał w tej połowie prawdziwy popis strzelając aż 5 bramek. Ostatecznie goście pokonali ekipę Cooler Club w rozmiarach 1:13, zostając tym samym pierwszym liderem tabeli w sezonie jesiennym 1 Ligi.