Keywords Studios
4 - 4
Voestalpine

Voestalpine

Wskazanie faworyta w meczu Keywords Studios vs Voestalpine ociera się o cud, szczególnie gdy już znamy przebieg poniedziałkowego spotkania, które obfitowało w wiele zwrotów akcji. Pierwsza połowa ze wskazaniem na Voestalpine, które egzekwowało swoje decyzje z lepszym skutkiem. Wchodzili w drugą połowę z prowadzeniem 2-1 ale rywale dostali drugie życie i grając agresywny futbol nie przejmowali się pogłębianiem strat nawet do 1-4. Było widać w oczach zawodników Keywords Studios wole walki i wiarę w przynajmniej remis. W końcu piłki znajdowały drogę do siatki, udało się to 3 krotnie i w takich okolicznościach nastąpił niesamowity zwrot akcji gdzie pewne swego Voestalpine musiało podzielić się punktami.