Tenneco Gliwice vs BMZ Poland

DRiV Gliwice+
1 - 4
BMZ Poland

Mecz pomiędzy Tenneco Gliwice a BMZ Poland zapowiadało się wyjątkowo ciekawie. Goście mieli okazje na rewanż za poprzednie spotkanie, które drużyna Tenneco wygrała aż 8:2. Wynik otworzył już w 3 minucie Kamil Borawski wyprowadzając drużynę BMZ Poland na prowadzenie. Nie trwało ono jednak długo w 9 minucie wyrównał Adam Śniatkowski. Goście jednak byli bardzo zdeterminowani i jeszcze przed przerwą ponownie wyszli na prowadzenie. Druga połowa nie była już tak wyrównana. Od razu po jej rozpoczęciu wynik na 1:3 podwyższył Jakub Zając. Taki rezultat utrzymywał się prawie przez całą drugą połowę. Dopiero w 36 minucie spotkanie BMZ Poland przypieczętowało swoje zwycięstwo golem na 1:4. Tym samym skutecznie zrewanżowali się za ostatnią przegraną i rozpoczęli rozgrywki jesienne od zwycięstwa. Trzy punkty w pierwszym meczu są bardzo ważne i pozwalają drużynie na zyskanie pewności siebie przed kolejnymi spotkaniami.