Keywords Studios vs Cooler Club

Keywords Studios
3 - 1
Cooler Club

Spotkanie pomiędzy Keywords Studios a Cooler Club, zapowiadało się jako starcie zespołów, które przed ostatnią serią gier sezonu wiosennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, nadal walczyły o zajęcie lokaty na najniższym stopniu ligowego podium. Obie ekipy przed rozpoczęciem tego meczu, miały na swoich kontach po 21 punktów. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem zwyciężyli w pojedynku z drużyną Politechniki Śląskiej, wygrywając w rozmiarach 6:2. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, rywalizowali z zespołem Honeywell. Zawodnicy Cooler Club wygrali wówczas 13:7, co było ich siódmym zwycięstwem w obecnej rundzie. Konfrontacja rozpoczęła się od bardzo dobrej i szybkiej gry obu ekip. Zarówno piłkarze Keywords Studios jak i goście, starali się konstruować swoje kolejne akcje małą liczbą podań, w błyskawiczny sposób przenosząc ciężar gry pod bramkę przeciwników. Pierwszy gol w tym meczu padł w 8 minucie, a z trafienia cieszył się zawodnik Cooler Club – Robert Dang. Jednak gospodarze zdołali wyrównać już kilka chwil później. Po dograniu w pole karne przez zespół Keywords Studios, piłkę do własnej siatki niefortunnie skierował gracz gości i w 13 minucie mieliśmy remis 1:1. Po tym trafieniu gospodarze poszli za ciosem. Już 60 sekund później Jaime Sanchez zdobył gola na 2:1, a w kolejnej akcji Diego Avila podwyższył prowadzenie dla ekipy Keywords Studios. Jednak tuż przed przerwą, po urazie jednego z piłkarzy Cooler Club, spotkanie zostało przedwcześnie zakończone, a jego ostateczny rezultat zatrzymał się na wyniku 3:1. Dzięki trzem punktom zdobytym w tym meczu, gospodarze ostatecznie zakończyli sezon wiosenny 1 Ligi na 3 miejscu w tabeli.