5', 26'
11Damian Krinke 38'
29'
  7 5

Faworytem do zgarnięcia kompletu punktów, w spotkaniu pomiędzy Cooler Club a Honeywell, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Zawodnicy Cooler Club przed tą kolejką 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, plasowali się na 3 pozycji w tabeli, mając na koncie sześć wygranych meczów. Przed tygodniem gospodarze pokonali zespół OTCF 19:3, większą część bramek zdobywając już w pierwszej połowie rywalizacji. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, mierzyli się z drużyną Tenneco Gliwice. Piłkarze Honeywell przegrali tamto starcie 3:5, co było ich dziewiątą porażką w obecnej rundzie. Strzelanie w tej konfrontacji rozpoczęło się w 4 minucie, kiedy to Robert Dang wyprowadził Cooler Club na prowadzenie. Jednak już 60 sekund później, zawodnicy Honeywell doprowadzili do wyrównania, a z trafienia cieszył się Peshraw Sulaiman. Jednak po tej bramce, całkowitą kontrolę nad spotkaniem przejęli gospodarze. W 10 minucie Mateusz Basek ponownie dał prowadzenie drużynie Cooler Club, a ten gol rozwiązał worek z bramkami. Przed przerwą gospodarze jeszcze czterokrotnie pokonali bramkarza przeciwników i przy zmianie stron widniał wynik 6:1. Natomiast druga połowa to już istne szaleństwo strzeleckie z obu stron. Zarówno gospodarze jak i goście, po przerwie co chwila bombardowali swoje bramki, naprzemiennie zdobywając kolejne gole. Ostatecznie licznik w tej rywalizacji zatrzymał się na rezultacie 13:7. Dzięki tej wygranej zawodnicy Cooler Club, przed ostatnią serią gier 1 Ligi, utrzymali lokatę na najniższym stopniu podium.