6Adam Imiołek 35'
8Tomasz Banaś 9', 21', 27'
10'
  5 5

Mecz pomiędzy Plastic Omnium a Prestige, przed rozpoczęciem rywalizacji na murawie, nie miał wyraźnego faworyta. Obie ekipy przed tą serią gier, znajdowały się na dwóch ostatnich lokatach tabeli Ekstraklasy. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek mierzyli się z drużyną FAMUR SA. Zawodnicy Plastic Omnium musieli uznać wówczas wyższość swoich przeciwników, przegrywając w rozmiarach 2:9. Natomiast goście przed siedmioma dniami, podejmowali ekipę PACCOR. Piłkarze Prestige podzielili się wówczas punktami z zespołem rywali po remisie 4:4. Na początku spotkania żadna z ekip nie wykazywała znaczącej przewagi. Oba zespoły grały dobrze w obronie minimalizując zagrożenie. Na pierwszego gola w tym meczu, przyszło nam poczekać do 7 minuty. Wówczas Arkadiusz Matuszczyk płaskim strzałem z dystansu, wyprowadził zespół Prestige na prowadzenie. Po tym trafieniu goście poszli za ciosem, już 60 sekund później zdobywając drugiego gola, którego autorem był Mateusz Golla. W tym momencie przebudzili się gracze Plastic Omnium. W 9 minucie Tomasz Banaś strzelił dla gospodarzy bramkę kontaktową, a chwilę później do remisu doprowadził Michał Cisowski. Natomiast gdy wydawało się, że rezultat 2:2 utrzyma się już do przerwy, w 17 minucie swoje drugie trafienie zanotował Arkadiusz Matuszczyk, dając ekipie Prestige przewagę przed drugą połową. Jednak tuż po wznowieniu gry, zawodnicy Plastic Omnium błyskawicznie doprowadzili do ponownego remisu. Po zmianie stron gra na murawie była bardzo wyrównana, a oba zespoły naprzemiennie trafiały do siatki. Ostatecznie po obfitym w emocje spotkaniu, gospodarze podzielili się punktami z drużyną Prestige po remisie 5:5.