Politechnika Śląska vs Hirschvogel

Politechnika Śląska
7 - 3
Hirschvogel

Na boisku numer 3 toczyły się zmagania w połowie tabeli 1 Ligi, pomiędzy Politechniką Śląską a ekipą Hirschvogel. Do 15 minuty spotkanie zawodziło obie strony, które nie umiały otworzyć wyniku. Wtedy wystarczyło po jednym celnym strzale i zaczynaliśmy drugą połowę z wynikiem 1-1. Ważniejsze 20 minut gry, odmieniło nam Politechnikę Śląską. Gra układała się im zgodnie z założeniami, nie popełniali błędów i byli aktywni. Skutek ? 6 bramek w kilkanaście minut. Rywale nie potrafili odwrócić losów meczu, wręcz popadali w coraz większy marazm. Zdołali jeszcze na koniec zaprezentować kilka ciekawych rozwiązań, co dało powrót do rywalizacji na wyniku 3-6, ale kropkę nad ”i” postawili piłkarze Politechniki Śląskiej, kończąc grę ze skalpem 7 bramek.