Keywords Studios vs BMZ Poland

Keywords Studios
0 - 2
BMZ Poland

Obie ekipy do meczu przystępowały po porażkach. Keywords Studios poległ próbując pokonać Novichem, a zawodnicy BMZ Poland dostali tęgie lanie w starciu z Tenneco Gliwice. Dodatkową motywacją dla graczy z pewnością była, wynosząca zaledwie trzy punkty różnica w tabeli. Bardzo wyrównana pierwsza połowa upłynęła pod znakiem niewykorzystanych szans. Sytuacji było bardzo dużo, jednak nikt nie potrafił znaleźć drogi do bramki. Po zmianie stron wiele się nie zmieniło. Keywords Studios jeszcze przy bezbramkowym remisie, miało ogromną szansę w postaci rzutu karnego, jednak bramkarz stanął na wysokości zadania i nie pozwolił rywalom na zdobycie gola. Jak powszechnie wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i nie inaczej było w tym przypadku. W 34 minucie grający z numerem 7 Kamil Borawski, dzięki niefrasobliwości obrońców strzelił gola dającego upragnione prowadzenie. Tuż przed ostatnim gwizdkiem Marcin Wąsiak podwyższył na 0:2, zamykając tym samym wynik spotkania. Dzięki zwycięstwu, BMZ Poland zrównuje się punktami z Keywords Studios i plasuje się na 6 miejscu w tabeli 1 Ligi.