Novichem vs PKF

7 - 1
PKF

Trochę strachu najadła się ekipa Novichemu, która na 3 kolejki przed końcem walczy o najwyższy stopień podium 1 Ligi. Rywalem byli zawodnicy PKF z drugiej połowy tabeli, ale nie było tego widać w pierwszej połowie. Mocne korekty wprowadzali faworyci wiedząc, że przez kilkanaście minut nie udało im się przebić przez zasieki PKFu. Niestety pomógł sam PKF, trafiając niefortunnie do własnej bramki. Przed przerwą sportowa złość dodała kilka punktów do determinacji i goście zdołali jeszcze wyrównać. W drugiej połowie skończyły się dalekie strzały, próby na siłę Novichemu, a zaczęło się szanowanie piłki. To dało efekt w postaci kilki bramek już na własnych warunkach. Zgodnie z przewidywaniami gospodarze zdobyli wysoką przewagę i na kilka minut przed końcem wszystko było jasne. Końcowy rezultat 7-1 daje im na ten moment 2 miejsce w tabeli, a bohaterem tego dnia na pewno jest Denis Przybyła z 4 trafieniami na swoim koncie.