7Olaf Białek 2', 39', 40'
5', 18', 19'
1Tomasz Wolan
  8 6

Jeszcze daleko do szczytu tabeli było Tenneco Gliwice i Politechnice Śląskiej, ale jedna z tych drużyn po bezpośrednim spotkaniu, będzie miała więcej argumentów aby o podium marzyć. Bez kompleksów śmielsze ataki wyprowadzali zawodnicy Tenneco Gliwice, wychodząc na szybkie prowadzenie 2-0. Politechnika Śląska nie pozostawała dłużna i odrabiała straty. Następowała wymiana ciosów i na drugą połowę wychodziliśmy z nieznaczącą przewagą w grze ale i wyniku dla Tenneco Gliwice. Gdy gospodarze dołożyli dwie kolejne bramki, wynik końcowy zaczął się klarować, a Politechnika Śląska próbowała coraz bardziej karkołomnych sposobów, by w krótkim czasie odwrócić losy meczu. W efekcie mocno się odsłonili i ostatnie kilka minut należało już w pełni do Tenneco Gliwice. Kolejny tego dnia mecz, w którym pierwsza połowa jest zasłoną dymną przed drugą diametralnie inną, co tylko świadczy jak chwila przerwy, wymiany uwag często wystarcza i zmienia losy spotkań.