Keywords Studios vs Tenneco Gliwice

Keywords Studios
4 - 1
DRiV Gliwice+

Zdecydowanie najlepiej zapowiadające się spotkanie w tej kolejce 1 Ligi. Przed tą kolejką Tenneco Gliwice, jako jedyny zespół z kompletem zwycięstw, zasiadał na pozycji lidera tabeli. Rywale z Keywords Studios także zaliczyli udany start, notując tylko jedną porażkę, w 2 kolejce z PKF. Już od początku gracze KS wyglądali na naładowanych pozytywną energią i bardziej zdeterminowanych niż początkowy faworyt. Udowodnili to w 8 minucie, kiedy to Diego Largo Vega umieścił piłkę w siatce. Gdy tylko zawodnicy Tenneco zdołali wyrównać, przeciwnicy ostudzili ich zapał ponownie wychodząc na prowadzenie. Po przerwie Kewords Studios kontynuowało dobrą grę i spokojnie kontrolowało spotkanie, stopniowo powiększając przewagę. Dwa gole które padły kolejno w 31 i 32 minucie, rozstrzygnęły losy tego pojedynku, który ostatecznie zakończył się wynikiem 4-1. Pomimo porażki, Tenneco Gliwice dzięki korzystnemu bilansowi bramkowemu, wciąż pozostaje liderem, ale zwycięzcy meczu zrównują się z nimi liczbą punktów.