Politechnika Śląska vs PKF

Politechnika Śląska
3 - 3
PKF

Trzecia kolejka spotkań była wymagająca dla graczy PKF i Politechniki Śląskiej, którzy w jeden dzień mieli do rozegrania po dwa spotkania. bowiem odrabiali zaległości z pierwszej serii gier. W nieco lepszych humorach do tej rywalizacji przystępowali ci pierwsi. PKF pokonał chwilę wcześniej Honeywell, z kolei Politechnika Śląska uległa Cooler Club. Obie drużyny miały idealnie wyrównany bilans bezpośrednich spotkań – raz wygrali jedni, raz drudzy i raz padł remis, zatem można było spodziewać się kolejnego zaciętego starcia i rzeczywście tak było. Mecz zakończył się podziałem punktów, a ani przez chwilę żadna ze stron nie prowadziła wyżej niż różnicą jednego gola. Początek tego pojedynku należał do PKF, ale zawodnicy Politechniki Śląskiej odpowiadali groźnymi kontrami. Konsekwencją takiego obrazu gry był remis 2:2 do przerwy. W drugiej połowie meczu, w przeciwieństwie do pierwszej, to PKF pierwszy zadał cios, ale poza tym różnic nie było wiele. Mecz zakończył się podziałem punktów i był to pierwszy remis w obecnym sezonie na boiskach SLF.