Hirschvogel vs Tenneco Gliwice

Hirschvogel
2 - 4
DRiV Gliwice+

Rzut oka na tabelę wystarczał by wytypować faworyta tej potyczki. Tenneco Gliwice rozpoczęło sezon od dwóch wygranych, pokonując między innymi mocny Novichem i plasowało się na czele tabeli, z kolei Hirschvogel po dwóch porażkach znajdował się na odmiennym biegunie. Na boisku, zwłaszcza w pierwszej połowie, nie było widać jednak tej różnicy. Hirschvogel bardzo szybko, bo już w drugiej minucie wyszedł na prowadzenie i była to jedyna bramka jaka padła przed przerwą. Obie drużyny miały swoje okazje, jednak jednym i drugim brakowało nieco skuteczności i szczęścia w polu karnym rywala. To co Gliwiczanom nie udało się się w całej pierwszej połowie, powiodło się dwukrotnie w przeciągu jednej minuty w drugiej części meczu. Tenneco wyszło na prowadzenie, które jeszcze podwyższyło po skutecznej kontrze, chwilę po upływie pół godziny gry. Hirschvogel nie poddał się łatwo, strzelił jeszcze kontaktowego gola, ale ostatnie słowo ponownie należało do faworyta, który przypięczętował zwycięstwo czwartym trafieniem. Tym samym Tenneco zrewanżowało się rywalowi na jesienną porażkę.. 2:4.