OTCF vs PwC SDC

OTCF
1 - 5

Obie drużyny przed tygodniem toczyły wyrównane boje, jednak po końcowym gwizdku sędziego miały odmienne humory. OTCF przegrał na inaugurację z Novichem 2:3, z kolei PwC SDC pokonało minimalnie Honeywell. Wiosenny debiutant w drugim kolejnym meczu mierzył się zatem z dużo bardziej doświadczonym rywalem i nie był faworytem do zwycięstwa. Mecz ułożył się świetnie dla PwC SDC, które po zespołowej akcji wyszło na prowadzenie w 4 minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Uysal Ersoy. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojego zespołu jeszcze przed przerwą, a w samej końcówce meczu skompletował hat-tricka. W międzyczasie dublet ustrzelił również Marek Kozień, który potrafił wykorzystać błędy w obronie rywali. OTFC, mimo niezłej postawy, odpowiedziało tylko bramką honorową, zdobytą w ostatniej fazie meczu. PwC SDC z kompletem punktów plasuje się na podium 1 Ligi, z kolei przegrani ten spotkania na pierwszą zdobycz muszą jeszcze poczekać, ale wydaje się, że przy takiej grze, jest to wyłącznie kwestia czasu.