Firma ZK Grzybowice vs Prestige

Firma ZK Grzybowice
4 - 3

Faworytami do zgarnięcia 3 punktów, w spotkaniu pomiędzy Firmą ZK Grzybowice a Prestige, przed rozpoczęciem gry na murawie, byli gracze rozstawieni w roli gospodarzy. Zawodnicy Firmy ZK przystępowali do tego meczu po dwóch wygranych z rzędu. Przed tygodniem gospodarze, pokonali drużynę Capgemini 6:3, większość bramek zdobywając w drugiej części rywalizacji. Natomiast goście w ubiegły czwartek, podzielili się punktami z ekipą PACCOR po remisie 1:1. Konfrontacja rozpoczęła się od przewagi piłkarzy z Grzybowic. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Artur Fałowski. Natomiast kilka chwil później było już 2:0 dla Firmy ZK, a tym razem do siatki zespołu Prestige trafił Dawid Kaciuba. Po początkowym naporze gospodarzy, w kolejnych minutach gra nieco bardziej się wyrównała, a do swoich sytuacji zaczęli dochodzić goście, jednak piłkarze Prestige byli bardzo nieskuteczni pod polem karnym przeciwników. Natomiast gospodarze jeszcze przed przerwą, podwyższyli wynik na 3:0, przy zmianie stron dysponując bezpieczną przewagą. Na początku drugiej odsłony, ponownie więcej do powiedzenia na murawie mieli zawodnicy z Grzybowic, w 25 minucie dokładając na swoje konto kolejne trafienie. Jednak zawodnicy Prestige po utracie czwartej bramki, zaczęli grać dużo bardziej odważnie. W 27 minucie Michał Gembara zdobył pierwszą bramkę dla gości, którzy poczuli wówczas, że są w stanie w tym meczu powalczyć jeszcze o dobry rezultat. W końcówce spotkania do siatki gospodarzy trafili jeszcze Paweł Konopiński oraz Mateusz Golla, jednak graczom Prestige zabrakło już czasu na doprowadzenie do remisu. Ostatecznie zatem po zaciętym boju, Firma ZK Grzybowice pokonała Prestige 4:3.