Capgemini vs Prestige

2 - 9

W spotkaniu Capgemini vs Prestige, lepszą kadrę i ławkę rezerwowych posiadał pierwszy z wymienionych zespołów. Ale numery na koszulkach i nazwiska nie grają, a wszelkie zestawienia statystyczne Prestige kazało sobie wsadzić w buty. Prestige rozpoczęło bardzo odważnie, bez kompleksów ogrywali rywali w pojedynkach w polu karnym i wychodzili na prowadzenie. W pierwszej połowie zawodnicy Capgemini jeszcze trzymali się krok za rywalem, ale w drugiej połowie czegoś zabrakło. Piłkarze Prestige rozpędzali się coraz śmielej i długo przed końcem meczu zapewnili sobie 3 punkty, które uwalniają ich od czarnych myśli o spadku. Końcowy wynik 9-2 to pokaz siły, której w tym sezonie po stronie Prestige jeszcze nie widzieliśmy. Pozostaje pytanie która twarz jest prawdziwa?