8', 28'
22Tomasz Kuzia
3Kamil Szczepanek 33'
  10 10

W zdecydowanie lepszych nastrojach do spotkania pomiędzy Plastic Omnium a FAMUR SA, przystępowali gracze rozstawieni w roli gości. Zawodnicy FAMUR SA przed tygodniem w 3 serii gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, rywalizowali z ekipą Prestige. Goście pokonali wówczas swoich rywali 5:2, co było dla nich drugą wygraną w bieżących rozgrywkach. Natomiast gospodarze w ubiegły czwartek, mierzyli się z drużyną Auroland. Piłkarze Plastic Omnium przegrali tamten pojedynek 0:6, co było ich drugą utratą punktów z rzędu. Rywalizacja w tym meczu rozpoczęła się od szybkiej bramki dla gospodarzy. Zawodnicy Plastic Omnium otworzyli wynik już w 2 minucie, a z gola cieszył się Seweryn Niesler. Jednak na odpowiedź gości nie trzeba było czekać zbyt długo. Gracze FAMUR SA wyrównali już po upływie 120 sekund, a gola dającego remis strzelił Rafał Dworaczek. Po tym trafieniu inicjatywę na placu gry przejęli goście, którzy już w 7 minucie wyszli na prowadzenie po bramce Roberta Weismana. Przed przerwą zawodnicy występujący w zielonych strojach, pokonali bramkarza przeciwników jeszcze dwukrotnie i przy zmianie stron widniał wynik 1:4. W drugiej połowie dobrą grę kontynuowali piłkarze FAMUR SA, stopniowo powiększając swoją przewagę. Goście całkowicie zdominowali przeciwników w środku pola, skąd starali się posyłać prostopadłe piłki do napastników. Ostatecznie zespół Plastic Omnium, uległ ekipie FAMUR SA w rozmiarach 1:10, ponosząc trzecią porażkę z rzędu w obecnym sezonie.