Firma ZK Grzybowice vs Netology

Firma ZK Grzybowice
0 - 3
Netology

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Firmą ZK Grzybowice a Netology, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Piłkarze Netology rozpoczęli zmagania w sezonie wiosennym Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm od dwóch zwycięstw, przed tygodniem pokonując drużynę FAMUR SA 7:2. Natomiast gospodarze po utracie punktów na inaugurację nowej rundy, w ubiegły czwartek wygrali z zespołem PACCOR w rozmiarach 8:1, większość goli strzelając w drugiej części meczu. Rywalizacja rozpoczęła się od mocnego uderzenia piłkarzy gości. Gracze Netology już w pierwszej akcji spotkania wyszli na prowadzenie, po bramce którą w błyskawiczny sposób zdobył Paweł Kabut. Po szybkim otwarciu wyniku goście poszli za ciosem, już w 5 minucie zaliczając drugie trafienie, którego autorem był Krzysztof Hajduczek. Po znakomitym początku meczu w wykonaniu zawodników Netology, w dalszej części pierwszej odsłony, gra zdecydowanie bardziej się wyrównała, a do wielu sytuacji bramkowych dochodzili także gospodarze. Jednak pomimo kilku okazji bramkowych, zawodnicy Firmy ZK Grzybowice nie byli w stanie trafić do siatki rywali i przy zmianie stron widniał wynik 0:2. Na początku drugiej połowy, swoje ataki kontynuowali gospodarze, jednak wciąż nie potrafili znaleźć recepty na obronę przeciwników. Natomiast goście w 31 minucie podwyższyli swój dorobek bramkowy do 3 trafień, praktycznie przesądzając już o swoim zwycięstwie. Ostatecznie Firma ZK Grzybowice uległa Netology 0:3, przegrywając po raz drugi w sezonie wiosennym.