Keywords Studios vs ArchiDoc

Keywords Studios
7 - 5
ArchiDoc

Mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany dwa miesiące wcześniej w zimowych rozgrywkach przeszedł do historii jako jedno z najbardziej niesamowitych widowisk w ostatnich latach w naszej lidze. Oba zespoły podzieliły się punktami po remisie 9:9, a emocji nie brakowało do ostatnich sekund, gdy ArchiDoc doprowadził do remisu po przepięknym strzale ze środka boiska. Tym razem nie byliśmy świadkami aż tak zaciętego pojedynku, co nie znaczy, że spotkanie nie było interesujące. Kluczowy dla losów meczu okazał się końcowy fragment pierwszej połowy. Wcześniej obie drużyny zdobyły po dwa gole, a ostatnie 5 minut przed przerwą należały do graczy KeyWords Studios, którzy wypracowali sobie dwubramkową przewagę. To wystarczyło do odniesienia zwycięstwa, bowiem w drugiej części gry jedni i drudzy strzelili po trzy gole i ArchiDoc nie zdołał odmienić już losów spotkania.