7Jakub Surma 2', 15', 17', 26'
23Kamil Kopacz
22Denis Kinder 15', 38'
  11 10

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Tenneco Gliwice a Cooler Club, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do zwycięstwa. Obie ekipy swoje ostatnie mecze w Sportowej Lidze Firm, rozegrały w sezonie Jesień 2021. Wówczas na poziomie 1 Ligi, drużyny te finiszowały odpowiednio na 4 oraz 5 lokacie w stawce. Mocne wejście do tej rywalizacji, zaliczyli piłkarze Tenneco Gliwice. Gospodarze otworzyli wynik meczu już w 2 minucie, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Jakub Surma. Jednak po tym trafieniu, spotkanie toczyło się w dość stabilnym tempie, z okazjami na gola z obu stron. Dopiero sama końcówka pierwszej odsłony, zdecydowanie należała do piłkarzy z Gliwic. W 15 minucie Jakub Surma zdobył drugiego gola dla Tenneco, a kilka chwil później ten sam zawodnik skompletował hat tricka. Przed przerwą do siatki Cooler Club trafił jeszcze Rafał Nowak i przy zmianie stron gospodarze prowadzili już 4:0. Na początku drugiej odsłony, do odważniejszych ataków ruszyli goście. Gracze Cooler Club zdobyli bramki odpowiednio w 23 oraz 27 minucie, które zapisał na swoje konto Kuba Szramek. Jednak było to zbyt mało, aby tego wieczoru nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikami. W drugiej połowie piłkarze Tenneco Gliwice, kontynuowali swoją dobrą grę z końcówki pierwszej odsłony, co chwila powiększając dorobek bramkowy. Ostatecznie gospodarze pokonali ekipę Cooler Club w rozmiarach 11:2, zostając tym samym pierwszym liderem tabeli w sezonie wiosennym 1 Ligi.