Capgemini vs Auroland

5 - 4
Auroland

Na nudę nie można było narzekać w potyczce Auroland vs Capgemini, na deser czwartkowych zmagań. W 4 minucie sprawę wyjaśniła drużyna Auroland, wychodząc na prowadzenie 2-0. Ale tak się tylko wydawało, bo gracze Capgemini po falstarcie otrzepali się trochę z problemów i aktywnie atakowali bramkę rywali. Skutecznie, bo na przerwę schodzili z remisem 2-2. Później zabawa rozpoczęła się na całego. Na prowadzenie wyszli waleczni piłkarze Aurolandu, tylko po to by za chwilę gonić wynik z 3-4. Dużym poświęceniem wyrównali stan rywalizacji, ale pośpiech i narastające nerwy dawały się we znaki. W 38 minucie niemal rzutem na taśmę drużyna Capgemini dorzuciła 5 trafienie i zamurowała swoją bramkę, co przy dodatkowym braku szczęścia w końcówce po stronie Aurolandu, musiało się wiązać z przełknięciem pierwszej porażki tego zespołu.