Firma ZK Grzybowice vs Plastic Omnium

Firma ZK Grzybowice
2 - 4
Plastic Omnium

Rywalizacja pomiędzy Firmą ZK Grzybowice a Plastic Omnium, zapowiadała się jako starcie zespołów, których nie oglądaliśmy w sezonie zimowym Sportowej Ligi Firm. Trudno było zatem przewidzieć, w jakiej formie obecnie znajdują się gracze obu ekip. Jednak pewne było to, że do samego końca walczyć oni będą o komplet punktów na inaugurację nowej rundy. Pojedynek rozpoczął się o dobrej gry obu drużyn. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się przejąć kontrolę nad środkową strefą boiska, aby móc posyłać prostopadłe piłki do napastników. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 8 minucie, a gola dającego prowadzenie Firmie ZK zdobył Artur Fałowski. Jednak piłkarze Plastic Omnium, nie kazali nam zbyt długo czekać na swoją odpowiedź i w 13 minucie Mateusz Niesler doprowadził do stanu 1:1. Gdy wydawało się, że pierwsza odsłona zakończy się remisem, w 17 minucie swoje drugie trafienie zanotował Artur Fałowski i przy zmianie stron, to gospodarze minimalnie prowadzili 2:1. Jednakże druga połowa rozpoczęła się od mocnego akcentu ze strony gości. Niedługo po wznowieniu gry, Piotr Wach dał ekipie Plastic Omnium wynik 2:2, napędzając tym samym swoich kolegów do kolejnych ataków. Ostatnie 10 minut tego spotkania, zdecydowanie należało do piłkarzy gości. Najpierw w 33 minucie Seweryn Niesler wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a tuż przed końcem meczu, zwycięstwo drużyny Plastic Omnium przypieczętował Michał Cisowski. Ostatecznie zatem Firma ZK Grzybowice uległa gościom w stosunku 2:4.