Hirschvogel

17Mateusz Rutkowski 11', 35', 39'
18', 23', 37'
21Denis Przybyła 18', 26', 37'
16', 29', 30', 32', 38', 39'
18Adam Kowalczyk 8', 16', 19', 20', 38', 40'
BRPaweł Grobert
7Rafał Chyra 5', 11'
12Patryk Paszek 5', 23', 29', 32'
19', 20', 26', 35'
3Marek Jakubowski 30'
40'
5Piotr Haberla
  17 16

Faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu pomiędzy Novichem a Hirschvogel, była ekipa rozstawiona w roli gospodarza. Choć zawodnicy Novichem przegrali swoje dwa ostatnie spotkania, to nadal znajdowali się w górnej części tabeli. Przed tygodniem gospodarze ulegli drużynie AutoPartner 5:12, co było dla nich czwartą porażką w sezonie zimowym. Natomiast goście przed ostatnią serią gier bieżącej rundy Ekstraklasy SLF, plasowali się na ostatniej lokacie w stawce. W swoim poprzednim pojedynku piłkarze Hirschvogel, musieli uznać wyższość zespołu FAMUR SA, przegrywając w rozmiarach 2:17. Rywalizacja rozpoczęła się od lepszej postawy zawodników Novichem, którzy od początku spotkania starali się narzucić rywalom swój styl gry. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 5 minucie, kiedy to do siatki przeciwników trafił Patryk Paszek. Ten gol dał dużo spokoju piłkarzom Novichem, którzy już kilka chwil później podwyższyli wynik na 2:0, za sprawą trafienia Adama Kowalczyka. W pierwszej części meczu gospodarze kontrolowali grę, sukcesywnie powiększając swoją przewagę. Natomiast zawodnicy Hirschvogel, zdołali przed przerwą zdobyć jedną bramkę, którą w 13 minucie strzelił Maciej Kijas. Jednak po rozgrywanej w dobrym tempie pierwszej odsłonie, to gracze Novichem prowadzili 7:1. Po zmianie stron przewaga na murawie nadal pozostawała w rękach gospodarzy, choć goście dużo śmielej poczynali sobie pod bramką przeciwników. W drugich 20 minutach piłkarzom Hirschvogel udało się zanotować jeszcze 3 trafienia, jednak nie pomogły im one w uzyskaniu korzystnego rezultatu. Po obfitym w trafienia spotkaniu, ekipa Novichem pokonała Hirschvogel 17:4, kończąc zimowe zmagania tuż poza ligowym podium.