Keywords Studios vs Politechnika Śląska

Keywords Studios
6 - 3
Politechnika Śląska

Stawką tej rywalizacji była siódma pozycja w tabeli na koniec sezonu, bowiem przed tym meczem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli. W nieco lepszej sytuacji była Politechnika Śląska, która miała punkt więcej od swojego rywala, ale dyspozycja w ostatnich spotkaniach wskazywała na KeyWords Studios. Początek pojedynku potwierdził, że słusznie przewidywaliśmy zacięty bój. Po 12 minutach gry był remis 3:3, ale to formalni gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, z kolei goście skutecznie gonili wynik. Taki rezultat utrzymał się do przerwy, a w drugiej połowie spodziewaliśmy się kolejnej dawki emocji i wyrównanej potyczki. Ta część meczu należała jednak już wyłącznie do KeyWords Studios. Gracze tej drużyny rozpoczęli drugą odsłonę spotkania podobnie jak pierwszą – od dwóch trafień, ale tym razem nie pozwolili przeciwnikom na skuteczną odpowiedź. Ostatecznie wygrali oni cały mecz 6:3 i rzutem na taśmę przeskoczyli Politechnikę Śląską w tabeli, zajmując siódmą lokatę.