16', 29', 38'
8Radosław Ptak
1Kamil Babiński
10Mateusz Wicherek 15', 29'
5', 6', 21', 26', 36'
20Michał Parafiniuk
7Paweł Kołodziejak 38'
2Artur Bialik 21', 36'
25', 24', 32', 35'
  13 12

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Netology a ArchiDoc, znajdowali się gracze rozstawieni w roli gospodarzy. Piłkarze Netology przed ostatnią kolejką sezonu zimowego Ekstraklasy SLF, znajdowali się na 2 pozycji w tabeli, mając na koncie 8 zwycięstw. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę Politechniki Śląskiej 7:4, wygraną zapewniając sobie w końcówce meczu. Natomiast goście pomimo dwóch zwycięstw z rzędu w swoich poprzednich starciach, nadal zajmowali lokatę w dolnej części stawki. W ubiegły poniedziałek gracze ArchiDoc wygrali z drużyną Prestige 9:7. Konfrontacja rozpoczęła się jednak od mocnego uderzenia zawodników gości, którzy już w pierwszej akcji meczu wyszli na prowadzenie, po golu którego zdobył Grzegorz Solorz. Natomiast kilka chwil później piłkarze ArchiDoc objęli dwubramkową przewagę, a tym razem piłkę do siatki rywali skierował Tomasz Peteja. Jednakże po tym trafieniu, do błyskawicznego odrabiania strat przystąpili zawodnicy Netology. Już w 5 minucie Paweł Kabut dał gospodarzem bramkę kontaktową, a 60 sekund później Krzysztof Hajduczek doprowadził do wyrównania. Na tym gracze Netology jednak nie poprzestali, w pierwszej połowie zdobywając jeszcze 4 gole. Tak wiec przy zmianie stron, to gospodarze prowadzili już 6:2. W drugiej odsłonie swoją dobrą grę kontynuowali piłkarze Netology, wraz z upływem kolejnych akcji powiększając przewagę. Po przerwie graczom ArchiDoc udało się wprawdzie zaliczyć jeszcze jedno trafienie, którego autorem był Tomasz Peteja, jednak było to zbyt mało aby zagrozić w tym spotkaniu ekipie rywali. Ostatecznie drużyna Netology pokonała ArchiDoc 14:3, zdobywając w sezonie Zima 2022 tytuł wicemistrzowski Ekstraklasy.