4Rafał Krzyżowski 3', 11', 19', 27', 34'
4', 32'
12Karol Piszczek 34'
0Patryk Wieczorek 9', 13', 26', 32'
3', 9', 27', 29', 37', 40'
21Robert Weisman 6', 29', 34', 39'
11', 19'
22Tomasz Kuzia
2Paweł Krawczuk 7'
6Wojciech Małysa 4', 7', 37', 40'
6', 13', 26'
  17 15

Spotkanie pomiędzy Hirschvogel a FAMUR SA, zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w ostatnich tygodniach rozgrywek zimowych Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm miały problem z punktowaniem. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim ostatnim starciu ulegli ekipie Keywords Studios 6:11, co było dla nich ósmą porażką w bieżącej rundzie. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, musieli uznać wyższość drużyny AutoPartner przegrywając 3:4. Dla zawodników FAMUR SA była to druga przegrana z rzędu. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi graczy gości, którzy od pierwszych chwil spotkania, przejęli inicjatywę na placu gry. Piłkarze FAMUR SA wyszli na prowadzenie już w 3 minucie meczu, a gola dającego im prowadzenie zdobył Rafał Krzyżowski. Po szybko zdobytej bramce goście poszli za ciosem, już 60 sekund później zaliczając drugie trafienie, którego autorem był Wojciech Małysa. W kolejnych akcjach pierwszej odsłony, zawodnicy występujący w zielonych strojach stale powiększali swój dorobek bramkowy. Choć przed przerwą piłkarze Hirschvogel, zdołali dwukrotnie odpowiedzieć swoim rywalom, po bramkach które zdobyli Grzegorz Wolsztyniak oraz Piotr Panchyrz, to przy zmianie stron gospodarze przegrywali już 2:8. W drugiej połowie obraz spotkania się nie zmienił. Na murawie nadal przeważali zawodnicy FAMUR SA, którzy sukcesywnie powiększali swoje prowadzenie. Ostatecznie zespół Hirschvogel uległ FAMUR SA 2:17, ponosząc dziewiątą porażkę w sezonie zimowym.