3', 18'
1Paweł Grobert 36'
7Rafał Chyra
12Patryk Paszek 3'
8', 10', 11', 14', 16', 33', 35'
3Marek Jakubowski
5Piotr Haberla 14'
  14 13

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy ArchiDoc a Novichem, w zdecydowanie lepszej sytuacji znajdowała się ekipa rozstawiona w roli gościa. Choć zawodnicy Novichem przegrali swoje dwa ostatnie mecze, nadal znajdowali się w górnej części tabeli. Przed tygodniem goście ulegli zespołowi Netology w rozmiarach 5:11 i w tym pojedynku mieli nadzieję na szybką rehabilitację. Natomiast gospodarze przed rozpoczęciem tej konfrontacji, znajdowali się na ostatniej lokacie w stawce. W ubiegły poniedziałek gracze ArchiDoc, musieli uznać wyższość drużyny FAMUR SA, przegrywając 1:8. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanego natarcia piłkarzy Novichem. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, a gola dającego im przewagę zdobył Denis Przybyła. Natomiast już 60 sekund później, zawodnicy występujący w białych trykotach zdobyli drugiego gola, którego autorem był Patryk Paszek. Piłkarze ArchiDoc zdołali odpowiedzieć rywalom w 7 minucie, kiedy to bramkę kontaktową strzelił Tomasz Peteja. Jednak w dalszej części pierwszej odsłony, to goście kontrolowali przebieg gry, co kilka chwil dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Ostatecznie po obfitych w gole pierwszych 20 minutach widniał wynik 2:8. Choć drugą odsłonę od trafienia rozpoczęli piłkarze gospodarzy, to w dalszej części spotkania, na murawie ponownie dominowali zawodnicy Novichem. Wprawdzie gracze występujący w pomarańczowych strojach, starali się nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikami, jednak tego wieczoru było to zbyt mało na rozpędzoną ekipę gości. ArchiDoc uległ zatem Novichem 4:14, ponosząc siódmą porażkę w rundzie zimowej.