Hirschvogel vs BMZ Poland

Hirschvogel
0 - 7
BMZ Poland

Podrażniona dwoma porażkami z rzędu drużyna BMZ Poland, w tej kolejce musiała zmierzyć się z niżej notowanym zespołem Hirschvogel, który od trzech kolejek nie potrafił zgromadzić na swoim koncie choćby jednego punktu. Chęć wyjścia obu ekip z kryzysu, wskazywała na wyrównany pojedynek i takie było, jednak tylko na początku. Pierwszą część spotkania zdominowała walka w środku boiska, jeżeli już pojawiały się jakieś okazje to piłka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Z każdą minutą gracze BMZ nabierali rozpędu i tworzyli coraz to więcej sytuacji. Wysiłek się opłacił i tuż przed zmianą stron, udało im się zdobyć bramkę dającą prowadzenie. Gol do szatni najwidoczniej wlał sporo pewności siebie w serca zawodników, gdyż po przerwie dominowała już tylko jedna drużyna. Kolejne trafienia wydawały się kwestią czasu i faktycznie, do końca meczu padło ich jeszcze sześć. Wynik 0-7 dobrze odzwierciedla przebieg spotkania. Dzięki temu zwycięstwu BMZ Poland przerywa złą passę i kosztem Politechniki awansuje na 7 miejsce w tabeli Ekstraklasy.