Keywords Studios vs Duda Nasze Polskie

Keywords Studios
3 - 4
Duda Nasze Polskie

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Keywords Studios a Duda Nasze Polskie, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Zawodnicy Duda Nasze Polskie przystępowali do tego meczu jako liderzy tabeli Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, mając na swoim koncie komplet zwycięstw. Przed tygodniem goście pokonali zespół BMZ Poland aż 14:2, dominując na boisku przez niemal pełne 40 minut. Natomiast gospodarze w ubiegły poniedziałek, rywalizowali z ekipą ArchiDoc. Gracze Keywords Studios podzielili się wówczas punktami z zespołem rywali, po remisie 9:9. W pierwszych minutach rywalizacji, przewagę na murawie osiągnęli piłkarze Duda Nasze Polskie. Goście otworzyli wynik tego pojedynku już w 3 minucie, a z trafienia cieszył się Kamil Szydłowski. Jednak bo szybko zdobytym golu, zawodnicy występujący w czerwonych strojach nie poszli za ciosem. W dalszej części pierwszej odsłony gra się wyrównała, a okazje bramkowe były stwarzane naprzemiennie przez obie ekipy. W końcówce pierwszych 20 minut, spotkanie nieco się zaostrzyło, co spowodowało kilka spięć pomiędzy zawodnikami. Jednak ostatecznie przed przerwą nie oglądaliśmy już goli i to goście schodzili na przerwę z minimalną przewagą. Po zmianie stron, do śmielszych ataków na bramkę rywali ruszyli zawodnicy Keywords Studios. W 26 minucie Recep Polat dał gospodarzom wyrównanie, a 120 sekund później Diego Largo Vega wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1. Jednak po szybkiej utracie dwóch bramek, za odrabianie strat zabrali się gracze Duda Nasze Polskie. W 33 minucie Michał Trześniewski ponownie wyrównał stan rywalizacji, a kilka chwil później Marcin Pieniążek wyprowadził gości na prowadzenie 3:2. Gdy wydawało się, że to spotkanie zakończy się już takim rezultatem, w końcówce oba zespoły zdobyły po jeszcze jednej bramce i ostatecznie goście po bardzo intensywnym i pełnym emocji meczu, pokonali Keywords Studios 4:3.