2Arcadi 19', 22'
8Mohammed Ali
19Diego Largo Vega 21', 25'
  9 8

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy ArchiDoc a Keywords Studios, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do zwycięstwa. W ostatnich tygodniach rozgrywek zimowych Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, obie ekipy miały problem z punktowaniem, przez co przed tą serią gier znajdowały się w dolnych rejonach tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem musieli uznać wyższość ekipy BMZ Poland, ulegając swoim rywalom w rozmiarach 3:17. Natomiast goście w poprzednim starciu, przegrali z drużyną Netology 3:5, co było dla nich trzecią porażką w bieżących rozgrywkach. Rywalizacja rozpoczęła się od mocnego uderzenia zawodników ArchiDoc, którzy już w pierwszej akcji meczu wyszli na prowadzenie, za sprawą bramki którą zdobył Tomasz Krotofil. Po tym golu gospodarze poszli za ciosem, w 4 minucie zdobywając drugą bramkę autorstwa Daniela Długosza. Po początkowej przewadze piłkarzy ArchiDoc, w kolejnych akcjach to goście zaczęli dochodzić do głosu. W 10 minucie Wojciech Buśka zdobył bramkę kontaktową dla Keywords Studios, a 120 sekund później ten sam zawodnik wyrównał stan rywalizacji. W końcówce pierwszej odsłony, obie ekipy zdobyły po jeszcze jednym golu i przy zmianie stron widniał wynik 3:3. Na początku drugiej połowy, do zdecydowanej ofensywy ruszyli goście. Zawodnicy Keywords Studios trafiali do siatki rywali niemalże z każdej pozycji, już w 25 minucie doprowadzając do rezultatu 3:7. Jednakże w kolejnych kilku akcjach, gracze ArchiDoc zdołali wrócić do gry, już w 32 minucie doprowadzając do remisu 7:7. Gdy w samej końcówce spotkania Jaime Sanchez wyprowadził gości na prowadzenie, wydawało się, że to gracze występujący w niebieskich strojach zgarną komplet punktów. Jednak wówczas wszystko w swoje ręce wziął Grzegorz Solorz, który strzałem tuż po wznowieniu gry ze środkowej linii boiska, zdobył gola dającego punkt swojej ekipie. Ostatecznie po szalonym meczu, ArchiDoc zremisował z Keywords Studios 9:9.