6Krzysztof Konderla 12'
11Paweł Ćmak 7'
16', 28'
  14 12

Mecz pomiędzy Duda Nasze Polskie a BMZ Poland, zapowiadał się jako rywalizacja zespołów, które w poprzedniej serii gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm łącznie zdobyły aż 32 bramki. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem pokonali ekipę Hirschvogel 15:3, co było dla nich piątym zwycięstwem z rzędu. Natomiast goście w swoim poprzednim meczu, wygrali z drużyną ArchiDoc 17:3, większość bramek zdobywając w drugiej części spotkania. Konfrontacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi piłkarzy Duda Nasze Polskie, którzy od pierwszych minut narzucili rywalom swoje warunki gry. Gospodarze swoją dominację potwierdzili w 6 minucie, otwierając wynik meczu za sprawą trafienia Kamila Szydłowskiego. Po tym golu zawodnicy występujący w czerwonych trykotach poszli za ciosem. Już 60 sekund później bramkę na 2:0 strzelił Paweł Ćmak, a w kolejnych akcjach do siatki zespołu BMZ Poland trafiali także Rajmund Dobrek oraz Krzysztof Konderla. Natomiast dopiero po utracie czwartego gola, goście zdołali odpowiedzieć rywalom. W 14 minucie Jakub Zając zdobył bramkę dla ekipy BMZ, jednak było to jedyne trafienie dla gości przed przerwą. Ostatecznie przy zmianie stron, zespół Duda Nasze Polskie prowadził 5:1. W drugiej części spotkania, obraz gry na murawie się nie zmienił. Na boisku nadal przeważali gospodarze, zdobywając kolejne bramki. Choć po przerwie piłkarze gości, starali się nawiązać walkę z przeciwnikami, tego wieczora stać ich było jeszcze tylko na jedno trafienie. Ostatecznie zespół Duda Nasze Polskie pokonał BMZ Poland aż 14:2, zostając tym samym jedynym niepokonanym zespołem w sezonie zimowym SLF.