1Bartosz Fira
6Kamil Szydłowski 3', 6', 33', 39'
38'
2Marcin Pieniążek 4', 11', 18', 26', 38'
3', 6', 12', 23', 36', 39'
5Mariusz Jędrzejczyk 36'
26'
12Dominik Bartkowiak
8Krzysztof Konderla 1'
3Paweł Ćmak
9Kamil Musialik
  15 10

Faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy Hirschvogel a Duda Nasze Polskie, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Zawodnicy Duda Nasze Polskie przed 5 kolejką sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowali pozycję lidera tabeli, mając na koncie komplet zwycięstw. W swoim poprzednim meczu goście pokonali ekipę AutoPartner 6:5, bramkę dającą zwycięstwo zdobywając dwie minuty przed końcem gry. Natomiast gospodarze przystępowali do tej konfrontacji, mając w dorobku 3 ligowe punkty. Przed tygodniem piłkarze Hirschvogel, pokonali zespół ArchiDoc 8:7, większość goli zdobywając w drugiej części gry. Od początku rywalizacji, pełną kontrolę nad przebiegiem boiskowych wydarzeń przejęli zawodnicy Duda Nasze Polskie. Goście wyszli na prowadzenie już w 1 minucie gry, po golu którego zdobył Krzysztof Konderla. W kolejnych akcjach swoje trafienia dołożyli także Kamil Szydłowski oraz Marcin Pieniążek i przed upływem piątej minuty było już 0:3. Po piorunującym początku, w dalszej części pierwszej odsłony goście nie zamierzali się zatrzymywać, łącznie przed przerwą notując 8 trafień. Choć zawodnicy Hirschvogel, zdołali w pierwszej połowie dwukrotnie pokonać bramkarza rywali, to strata jaką ponieśli, nie pozwalała marzyć już o zdobyczy punktowej w tym starciu. Po zmianie stron piłkarze Duda Nasze Polskie nadal kontrolowali przebieg spotkania, dokładając kolejne trafienia do swojego dorobku. Zawodnicy Hirschvogel w drugiej odsłonie, zdołali natomiast strzelić jednego gola, którego autorem był Grzegorz Wolsztyniak. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie lidera tabeli 3:15, co było dla nich czwartą przegraną w bieżącej rundzie.