3Damian Babioch 23'
31'
1Patryk Partyk
13Marcin Wąsiak 9', 19', 31', 32', 33', 35'
4', 8', 21', 39', 40'
31Wojciech Dziuba 28'
20Paweł Chmielewski 33'
7Kamil Borawski 4', 16', 26', 37', 39', 40'
19', 35'
9Artur Janc 13', 37'
0Jakub Zając 13'
16'
  17 13

Spotkanie pomiędzy BMZ Poland a ArchiDoc, zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w poprzedniej serii gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, przegrały swoje mecze różnicą zaledwie jednego gola. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek ulegli ekipie Netology w stosunku 4:5, wypuszczając z rąk zwycięstwo w ostatnich minutach rywalizacji. Natomiast goście przed tygodniem, musieli uznać wyższość drużyny Hirschvogel, przegrywając 7:8. Mecz od mocnego uderzenia rozpoczęli zawodnicy ArchiDoc, już w pierwszej minucie gry wychodząc na prowadzenie, po trafieniu które zaliczył Daniel Długosz. Jednak na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy czekać zbyt długo, gdyż już w 4 minucie wyrównanie zespołowi BMZ dał Kamil Borawski. Po tym trafieniu gracze występujący w białych trykotach, przejęli inicjatywę na placu gry. Kilka chwil później gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki, wychodząc na prowadzenie 3:1. W dalszej części pierwszej odsłony, piłkarze BMZ Poland kontrolowali przebieg rywalizacji, przy zmianie stron prowadząc 6:2. W drugiej części spotkania, obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Gospodarze w pełni kontrolowali przebieg meczu, co chwila dokładając rywalom kolejne gole. Choć w drugich 20 minutach goście starali się nawiązać walkę z przeciwnikami, ostatecznie zdołali zdobyć jeszcze tylko jednego gola, którego w samej końcówce spotkania strzelił Alan Mientus. Po obfitym w trafienia spektaklu, zespół BMZ Poland pokonał ArchiDoc 17:3. Graczem tego meczu został wybrany Marcin Wąsiak, który zdobył dla swojej ekipy 6 bramek oraz zanotował 5 asyst.