3Marek Jakubowski
5Piotr Haberla
20Mirosław Miozga 39'
  8 7

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed rozpoczęciem starcia pomiędzy Novichem a Politechniką Śląską, znajdowali się gracze rozstawieni w roli gospodarzy. Zawodnicy Novichem przystępowali do tego pojedynku, mając na koncie komplet zwycięstw. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę FAMUR SA w rozmiarach 8:2, większość goli zdobywając w pierwszej połowie meczu. Natomiast goście przed rozpoczęciem tej konfrontacji, plasowali się w dolnej części tabeli, z 3 punktami w dorobku. W swoim poprzednim spotkaniu piłkarze Politechniki Śląskiej, ulegli drużynie Duda Nasze Polskie 0:16, co było dla nich drugą porażką z rzędu. Jednakże spotkanie przeciwko Novichem, goście rozpoczęli od przejęcia inicjatywy na placu gry. Już w 6 minucie rywalizacji Damian Terlecki wyprowadził Politechnikę na prowadzenie, a kilka chwil później Jakub Czarnuch dał swojej ekipie drugiego gola. Jednakże w dalszej części pierwszej odsłony, coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. W 18 minucie Adam Kowalczyk zaliczył kontaktowe trafienie dla Novichem, a sześćdziesiąt sekund później Ksawery Winciersz doprowadził do remisu. Po drugim golu gospodarze poszli za ciosem i jeszcze przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie 3:2. Po zmianie stron zawodnicy Novichem, nadal starali się nadawać ton grze, kontrolując przebieg wydarzeń na murawie. Ostatecznie po obfitych w bramki drugich 20 minutach, gospodarze pokonali ekipę Politechniki Śląskiej 8:4. Dzięki tej wygranej piłkarze Novichem, pozostają jedną z trzech niepokonanych drużyn w sezonie zimowym SLF.