Duda Nasze Polskie vs AutoPartner

Duda Nasze Polskie
6 - 5
AutoPartner

Na początek starcie niepokonanego do tej pory lidera tabeli – Duda Nasze Polskie z zawodnikami AutoPartner, którzy po falstarcie zaliczonym w dwóch pierwszych kolejkach sezonu, zdołali w ubiegłym tygodniu wysoko wygrać z ArchiDoc. Jeżeli ktokolwiek przed pierwszym gwizdkiem sądził, że dla wyżej klasyfikowanej drużyny będzie to łatwa przeprawa, to mocno się przeliczył. AutoPartner zaczął bardzo mocno. Od samego początku spotkania widać było ogrom zaangażowania i determinacji płynącej z ich strony. Owocem tych starań były dwie szybko strzelone bramki. Lekko oszołomiony przeciwnik nie miał zbyt wiele do powiedzenia, jednak jeszcze przed przerwą udało mu się zdobyć bramkę dającą kontakt i nadzieję na uzyskanie korzystnego rezultatu. Druga połowa zapewniła nam dużo bramek i emocji. Piłkarze Duda Nasze Polskie po stracie bramki na 1-3, najwyraźniej doszli do wniosku, że nie mają już nic do stracenia i rzucili się do szaleńczego ataku. W odstępie trzech minut zdobyli aż cztery gole, wychodząc tym samym na prowadzenie. Kolejne minuty to prawdziwa karuzela, w której zawodnicy AutoPartner doprowadzają do remisu, tylko po to by w 38 minucie stracić bramkę, która daje rywalom zwycięstwo. Mecz pełen emocji i zwrotów akcji wygrywa faworyt, który dzięki kolejnym trzem punktom dopisanym do dorobku, umacnia się na pozycji lidera Ekstraklasy.