28'
1Kamil Babiński 14'
18Łukasz Przybysz 18', 30'
  14 9

Netology rozpoczęło sezon od porażki, ale już druga kolejka i przekonujące zwycięstwo nad AutoPartner pokazała, że zespół ten, podobnie jak jesienią, powinien bić się o medale. Hirschvogel po dwóch seriach gier miał na koncie zero punktów, jednak w meczu z Prestige gracze tej drużyny postawili się faworyzowanemu rywalowi, udowadniając, że mogą nawiązać walkę z teoretycznie mocniejszym przeciwnikiem. W trzecim tygodniu rozgrywek ponownie nie udało się jednak sięgnąć po jakąkolwiek zdobycz. Zawodnicy Netology wykazali się świetną skutecznością zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy zdominowali boiskowe wydarzenia i na przerwę schodzili z wysokim prowadzeniem 8:0. Losy spotkania były zatem właściwie rozstrzygnięte, choć Hirschvogel walczył do końca. Ambicja została nagrodzona trzema trafieniami, na które rywale odpowiedzieli sześcioma, jeszcze powiększając swoją przewagę. Hirschvogel musi zatem poszukać punktów w kolejnym meczu, a okazja ku temu będzie spora, bo za tydzień przyjdzie mu zmierzyć się z ArchiDoc. Netology, dzięki tej wygranej, utrzymało dystans do ścisłej czołówki.