ArchiDoc vs Duda Nasze Polskie

ArchiDoc
4 - 12
Duda Nasze Polskie

ArchiDoc po porażce na inaugurację ligi, miał szansę na szybką rehabilitację w starciu z drużyną Duda Nasze Polskie, która z kolei bez problemu uporała się z zeszłotygodniowym rywalem i teraz ostrzyła sobie zęby na kolejną zdobycz punktową. Najostrzejszym z zębów okazał się Marcin Pieniążek, który już w 1 minucie trafił do siatki i tym samym dał prowadzenie swojemu zespołowi. Pierwsza odsłona spotkania to absolutna dominacja graczy z Duda Nasze Polskie, którzy jeszcze przed przerwą zdołali wbić przeciwnikowi 5 kolejnych goli i zejść na przerwę z pełnym spokojem. Po zmianie stron zawodnicy ArchiDoc nie poddali się i podjęli próbę nawiązania walki. Najjaśniejszy punkt tej ekipy, Tomasz Krotofil, zdobył cztery bramki, jednak to nie wystarczyło na tak świetnie grających zawodników drużyny przeciwnej. Ostatecznie zespół Duda Nasze Polskie odniósł okazałe i w pełni zasłużone zwycięstwo 12-4 i awansował na sam szczyt tabeli rozgrywek Ekstraklasy.