Netology vs AutoPartner

Netology
10 - 1
AutoPartner

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Netology a AutoPartner, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku. Przed tygodniem na inaugurację sezonu zimowego Sportowej Ligi Firm, obie ekipy poniosły porażki, dlatego do tej rywalizacji przystępowały podwójnie zmotywowane. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek ulegli drużynie Duda Nasze Polskie w stosunku 3:7. Natomiast goście w poprzednim pojedynku, musieli uznać wyższość zespołu Prestige, przegrywając 4:6. Konfrontacja rozpoczęła się od zdecydowanej ofensywy piłkarzy Netology, którzy od pierwszych sekund rywalizacji, przejęli inicjatywę na placu gry. Na bramki w tym meczu nie musieliśmy czekać zbyt długo. Już w 2 minucie Damian Truchel wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, a 60 sekund później Krzysztof Hajduczek dał ekipie Netology drugie trafienie. Po dobrym otwarciu spotkania, w dalszej części pierwszej odsłony, to gospodarze nadawali ton rywalizacji, przed przerwą zdobywając jeszcze 4 bramki. Przed zmianą stron gracze AutoPartner, zdołali odpowiedzieć rywalom tylko jednym golem, którego w 14 minucie zdobył Grzegorz Białorucki. W drugiej odsłonie obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Wprawdzie goście próbowali atakować bramkę przeciwników, jednak obrona Netology tego wieczoru spisywała się bez zarzutu. Po zmianie stron, gospodarze dołożyli natomiast do swojego dorobku bramkowego kolejne 4 trafienia, ostatecznie wygrywając całe spotkanie 10:1.