7Grzegorz Wolsztyniak 35'
34'
11Krzysztof Szady 10', 38'
  9 9

Lider Taxi, czyli druga najsłabiej punktująca drużyna w tabeli, zmierzyła się z wyżej notowaną ekipą Hirschvogel, która w poprzedniej kolejce dość niespodziewanie przegrała z Honeywell 1-3. Mecz zaczął się fantastycznie dla taksówkarzy, którzy w piorunującym tempie zdobyli dwa gole i już w 3 minucie mogli cieszyć się dwubramkowym prowadzeniem. Radość nie trwała długo, bo rywale szybko się otrząsnęli i zaczęli pokazywać dlaczego to oni są wyżej w ligowej tabeli. Do przerwy zdołali wyrównać, a po zmianie stron urządzili sobie trening strzelecki. Idealnie świadczy o tym wynik spotkania, który zatrzymał się na 3-10. Dzięki tej wygranej Hirschvogel, ostatecznie zdołał uplasować na solidnej 6 pozycji w tabeli 1 Ligi.