LM Gliwice Rybnicka vs Keywords Studios

LM Gliwice Rybnicka
3 - 4
Keywords Studios

Mecz w dolnej połowie tabeli, który dla obu drużyn nie miał większego znaczenia w kontekście całego sezonu. Jednak bardzo zdeterminowani na boisko wyszli gracze LM Gliwice Rybnicka, dla których to spotkanie było ostatnią szansą na zdobycie choćby punktu i uniknięcie zakończenia rozgrywek z zerowym dorobkiem. Przez chwilę wydawało się nawet, że mogą sprawić sensację, kiedy w 3 minucie prowadzili już 2-0. Po nagłym trzęsieniu ziemi do głosu zaczęli dochodzić rywale i dziesięć minut później udało im się objąć prowadzenie. Po odzyskaniu kontroli nad meczem, dorzucili jeszcze jedną bramkę w drugiej połowie. Nadzieję ekipie LM Gliwice Rybnicka dał jeszcze gol zdobyty w końcówce, który ostatecznie nie pomógł w uzyskaniu korzystnego rezultatu i drużyna zakończyła rozgrywki nie zdobywając ani jednego punktu.