DRiV Gliwice+ vs PACCOR

DRiV Gliwice+
0 - 1
PACCOR

Faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy DRiV Gliwice+ a PACCOR, przed rozpoczęciem gry na boisku, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Zawodnicy PACCOR przed tygodniem pokonując zespół Cooler Club 4:2, zapewnili sobie tytuł mistrzowski 1 Ligi Sportowej Ligi Firm. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, podejmowali drużynę Novichem. Piłkarze DRiV Gliwice+ podzielili się wówczas punktami z ekipą rywali, po remisie 2:2. Konfrontacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się w szybki sposób przenosić ciężar gry pod pole karne rywali i tam szukać uderzenia na bramkę. W pierwszej fazie spotkania, niewielką przewagę na boisku osiągnęli zawodnicy z Gliwic, jednak nie zdołali udokumentować tego zdobytym golem. Natomiast w końcówce pierwszej odsłony, to gracze PACCOR byli bliżsi objęcia prowadzenia, lecz także nie zdołali zdobyć bramki przed przerwą. Tak więc przy zmianie stron, widniał wynik 0:0. Na początku drugiej połowy, do odważnych ataków przystąpili goście, co już w 24 minucie przyniosło im trafienie, które zapisał na swoje konto Robert Rzyska. Pomimo jeszcze kilku dogodnych okazji bramkowych z obu stron, tego wieczoru nie oglądaliśmy już więcej goli i ostatecznie to zespół PACCOR mógł cieszyć się ze skromnego zwycięstwa. Goście zakończyli sezon z dziesięcioma wygranymi na koncie, natomiast piłkarze DRiV Gliwice+, ostatecznie uplasowali się na 4 lokacie w tabeli 1 Ligi SLF.