BMZ Poland vs Voestalpine

BMZ Poland
4 - 6
Voestalpine

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy BMZ Poland a Voestalpine, przed rozpoczęciem gry na murawie, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Zawodnicy Voestalpine przed tym meczem, znajdowali się na drugiej lokacie w stawce 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, mając na koncie osiem zwycięstw. W swoim poprzednim starciu, goście pokonali drużynę Cooler Club 6:4. Natomiast gospodarze przystępowali do tego pojedynku, plasując się w środku ligowej stawki. Przed tygodniem piłkarze BMZ Poland, ulegli ekipie PKF 3:6, co było dla nich piątą przegraną w rundzie jesiennej. Rywalizację od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze, trafiając do siatki przeciwników już w 2 minucie gry. Gola dającego szybkie prowadzenie zespołowi BMZ Poland zdobył Łukasz Gadziński. Jednak radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, gdyż po upływie kolejnych 180 sekund, gracze Voestalpine doprowadzili do wyrównania, za sprawą trafienia które zaliczył Mateusz Bryk. W końcowych fragmentach pierwszej odsłony, obie ekipy zdobyły po jeszcze jednej bramce i przy zmianie stron widniał wynik 2:2. Początek drugiej odsłony ponownie stał pod znakiem wyrównanej rywalizacji. Najpierw w 23 minucie Wojciech Kowalski wyprowadził gości na prowadzenie, a kilka chwil później Łukasz Gadziński doprowadził to ponownej równowagi. Jednak w dalszej części spotkania, to zawodnicy Voestalpine wzięli sprawy w swoje ręce, przejmując boiskową inicjatywę. Dzięki temu goście ostatecznie pokonali rywali 6:4, kończąc sezon jesienny z tytułem wicemistrzowskim.