PKF vs BMZ Poland

PKF
6 - 3
BMZ Poland

Przed tym spotkaniem obie drużyny dzieliło sześć punktów na korzyść BMZ Poland, które plasowało się w górnej części tabeli. Dotychczas, zespół ten przegrywał tylko z drużynami, które biją się o awans i nie notował wpadek z niżej klasyfikowanymi rywalami, toteż można było upatrywać w nim faworyta tego starcia. Tymczasem to gracze PKF od początku grali wysokim pressingiem, czym nieco zaskoczyli przeciwnika i po 11 minutach prowadzili 2:0. BMZ Poland otrząsnął się szybko z takiego obrazu gry. Marcin Wąsiak skompletował hat-tricka w przeciągu kilku minut, zdobywając dwa gole w samej końcówce pierwszej połowy, dzięki czemu jego zespół schodził na przerwę prowadząc. Taki obrót sytuacji nie załamał jednak rywali. PKF w drugiej odsłonie meczu pokazał się ze świetnej strony, zachował czyste, a zawodnicy w niebieskich strojach sami aż czterokrotnie znaleźli sposób na bramkarza BMZ. Ostatecznie, formalni gospodarze wygrali 6:3.